PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Thu Nov 13, 2008 7:44 pm

Ne ditet ne te cilat jetojme shoqeria eshte zhvilluar duke tentuar te zbuse opinionet dhe mentalitet por fatkeqsisht ketu te na ende vazhdojnete jete dominuese dhe per motivet me banale. Nqs ben dicka per veten i bie te jete vetem pergjegjesia jote dhe nuk ka cfare tu interesoje te tjereve .... por e dime mire qe njerezit e kane "pasion" te mbajne te tjeret neper goje ... pse jo dhete shpifin gjera te paqena.

Po per ju ! A ndikojne ne humorin/gjendjen tuaj ato qe te tjeret (gojet e keqia) thone per ju ? Si do te ndiheshit , apo si do te reagonit psh nqs viheni ne dijeni ne dikush qe quani mik flet pas shpines suaj ?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Fri Nov 14, 2008 2:42 am

une do i tregoja qejfin...lol What a Face

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
serial-killer
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 103
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Fri Nov 14, 2008 6:36 pm

Miku i vertet nuk flet pas shpine,por nese flet nuk e llogaris me mik..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Fri Nov 14, 2008 6:48 pm

Do isha ndjer shum keq dhe prej atij momenti nuk do ta konsideroja si mik po si armik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Fri Nov 14, 2008 11:28 pm

Normal do isha ndjejt keq po ne nje fare menyre edhe do isha gezu qe paska dikush me u kujdes per mu ma shume se une.Ajo mikesha ime do e kishte zbulu fytyren e saje te vertet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Sat Nov 15, 2008 4:31 am

valla asgje nuk kisha ba..se nese do te beja dhe une te njejten gje si ai apo ajo ateher do te bie ne karakterin e tij apo saj qe e ka..po thjesht nuk do isha merziten dhe shume siq ka then Anida do te me gezonte fakti se dikush kujdeset per mu ehe..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Sat Nov 15, 2008 9:25 pm

po aman s'esht gje e mire

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 26
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Thu Nov 20, 2008 11:52 pm

Perderisa nje mik flet pas shpine d.t.th. ai kurre ska qene mik i vertete i yti prandaj thjesht nuk do ta konsideroja me si mik dhe do nderprisja cdo lidhje me te....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   Thu Dec 04, 2008 2:34 pm

nese nje mik flet keq pas shpine,ateher i flas para barkut shum shkurt e thjesht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: