PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Boni ni vend ene per mu !!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Boni ni vend ene per mu !!!!!   Thu Nov 13, 2008 8:51 pm

Ejjj Seig Heil per krejt g boni a ini majr.
Pershendetje per adminat.
Sich e shifni une jom Hitleri II. Ikom nja !7 , 18 vjet
Moto jeme osht ni bot pa jahudi keshtu qe nese ka mbeshtetes te ideologjis teme jeni te mireseardhur !!!!!

[center]SEIG HEIL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
B3sY

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 29
Vendbanimi : Ilirida
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Boni ni vend ene per mu !!!!!   Thu Nov 13, 2008 8:56 pm

Haj merseerdhe vend pjot ka vec mo u shtajheni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Boni ni vend ene per mu !!!!!   Thu Nov 13, 2008 10:01 pm

ooo vend kina sa te dush be Razz vech hajde tej eheh
urroj te kalosh shume nice
gjithe te mirat te urroj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Boni ni vend ene per mu !!!!!   Fri Nov 14, 2008 12:29 am

SIEG HEIL brother...

mire se na gjete..dhe ideologjia qe pershkruajte ishte idealisht perfekte Shocked

motoja jone: "nje bote pa jahudi, nje bote me e mire!!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Boni ni vend ene per mu !!!!!   Fri Nov 14, 2008 5:19 am

Mire se na erdhe dhe mendoj se e ke gjet vendin e duhur besoj se do tja kaloni per mrekulli.Respekte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Boni ni vend ene per mu !!!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Boni ni vend ene per mu !!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: