PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Problemi Shiptar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
*Zero Hour*
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 398
Age : 27
Vendbanimi : United States Of Albania
Puna/hobi : Ne kerkim te Punes
Humor : Tip Serioz Non Stop
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Problemi Shiptar   Thu Nov 13, 2008 9:00 pm

A e dnin calli osht problemi me imadh i shiptarve ................. ????
Dembelizmi , arroganca , mburrja

Pres Pergjigje kritik ose mbeshtetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Thu Nov 13, 2008 10:21 pm

Hitleri II shkruajti:
A e dnin calli osht problemi me imadh i shiptarve ................. ????
Dembelizmi , arroganca , mburrja

Pres Pergjigje kritik ose mbeshtetje


app ene une jom dakorte se eshte dembelizimi,arroganca,mburrja,krenaria e tepert...ehh shqiptaret e mjre..neyse nuk ina kite nje lloj
disa dallojn ehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Fri Nov 14, 2008 12:27 am

o hitler...shqiptaret jane bere mbretra...shkencetar shum te famshem..etj.

por po ne disa raste jane edhe te tille si i kepershkruajtur ty geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Sat Nov 15, 2008 12:25 am

FaLcOxXx shkruajti:
o hitler...shqiptaret jane bere mbretra...shkencetar shum te famshem..etj.


Ishin s'jane me te tille
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Sat Nov 15, 2008 2:46 am

Shqiptaret populli me i mire ne kete planet,vec disa huje su bojn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Sat Nov 15, 2008 2:47 am

Po per cato huje ina tu fol hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Sat Nov 15, 2008 3:26 am

Po de kan huje cato si ti hekin krejt nrregull jane,po xhdo here nje gje shkon duke u permisuar dal ngadal si kjo fjala e urte popullore"Dal nga dal qingji behet dash"


Nese tkujtohet ty ndonje huj i keq i shqiptareve veq atyre qe i ka shkruar Hitleri edhe pse si pranoj te gjitha ato,dua tme tregojsh ti dicka me teper kuptohet nese ke hapsiren dhe mundsin per te treguar.


Respekte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Fri Nov 21, 2008 2:28 am

ne jemi te paret e te pareve..as jahudit nuk na e kalojn ....hihiihihi bounce

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
alfeko sukarakuNumri i postimeve : 2
Registration date : 31/08/2010

MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   Tue Aug 31, 2010 10:30 pm

problemi me i madhe i shqiptarve eshte mospasja e nje strategjie te qarte e te paster mbareshqiptare per te parapregatitur fatet e se ardhmes se kombit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Problemi Shiptar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Problemi Shiptar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Shtypi :: Problemet Shqiptare-
Kërce tek: