PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Kujdes.....kur dergoni e-mile shikoni mire ku i dergoni..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Kujdes.....kur dergoni e-mile shikoni mire ku i dergoni..   Thu Nov 13, 2008 10:43 pm

Kujdes.... Kur dërgoni e-mailat shihni mire ku po i dërgoni edhe kujt po ja dërgoni


Ja nji ndodhi..

Një njeri ka shku ne një hotel ne Pretori ( Afrike e Jugut ). Ne dhomën e tij kishte një kompjuter, dhe ai vendosi qe t'i shkruaj një e-mail gruas se tij.
Por ai aksidentalisht e shkroi gabim e-mail adresën e gruas (pa e vërejtur fare) dhe e dërgoi e-malin.

Ndërkohe diku ne Cape Town një vejush sa arriti ne shtëpinë e saj pas ceremonisë se varrimit te burrit te saj. Vejusha vendosi qe t'i kontrolloj emailat e saja, duke pritur ndonjë emal nga shoqëria e saj apo familja.

Pas leximit te emailit te pare, asaj i ra te fiket. Djali i saj vrapoi dhe e pa nenën e tij te shtrire ne dysheme dhe e pa edhe emailin që ishte e hapur ne kompjuter, aty shkruante:


Për: Për gruan time te dashur
Tema: Kam arritur
Date: Qershor 3, 2005


E di se je e befasuar qe te lajmërohem, po këta paskan kompjuter këtu
dhe jemi te lejuar qe t'ju dërgojmë email atyre qe i duam ne.
Sapo arrita dhe menjëherë jam regjistruar.
E shoh qe gjithçka qenka përgatitur për arritjen tende këtu nesër.
Mezi pres te te shoh këtu.
. . .

Shpresoj qe udhëtimi yt do te jetë i qete si i imi.


p.s. Dreqi e honkt ktu koka nxehte bre!!!


p.s kerkoj ndjes qe nuk eshte mire e shkruar por besoj qe e kuptoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kujdes.....kur dergoni e-mile shikoni mire ku i dergoni..   Fri Nov 14, 2008 1:54 am

interesant Twisted Evil

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
 
Kujdes.....kur dergoni e-mile shikoni mire ku i dergoni..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Humor-
Kërce tek: