PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 disa barcoleta:D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: disa barcoleta:D   Thu Nov 13, 2008 10:50 pm

Mençuria
I thotë Rrusta Shulit:
- Unë kam qenë shumë i mençur si fëmijë i vogël! Kam ecur kur i kam pasur tetë muaj!
Shuli ia kthen:
- Jo unë kam qenë shumë më i mençur! Mua më kanë bartur para duarve deri sa i kam bërë katër vjet!

Dehja

Del një burrë nga një lokal, dhe duke u kalamendur arrin deri te parkimi, disi gjen automjetin dhe e hapë atë.
I afrohet polici dhe ia tërheq vërejtjen:
- Zotëri, ishalla nuk doni të vozitni në këtë gjendje?
- Më duhet, a poooo e shihni se meziiii po eciiii!
Martesa
Zihen burri me gruan
- Do të kisha kaluar më mirë sikur të martohesha me vetë djallin, thotë gruaja.
- Martesa në mes të familjarëve është e ndaluar me ligj, ia kthen burri.
As i pari...
Pas dy netësh martese:
- E dashur, gjykuar sipas aftësive tuaja, përfundoj se nuk kam qenë i pari...
- E more i dashur, gjykuar sipas tuajave, nuk je as i fundit...

Gruaja në qiell

Kthehet burri nga varrimi i gruas së tij. Papritmas, nga kulmi i një shtëpie afër së cilës po kalonte, para këmbësh i bie një tjegull. Ai shikon në qiell the thotë:
- Euu, po shpejt paske shkuar lart bre.
Seriozisht
Shkon Rrusta tek doktori dhe i thotë:
- "Doktor e kam një problem shumë të tmerrshëm, kohëve të fundit askush nuk po më merr si serioz!"
Doktori i thotë:
- "Le bre mos ba hajgare..."

Biondina dhe letra

Zyrtari i postës i drejtohet biondinës:
- Zonjushë letra juaj është tepër e rëndë, duhet t’i ngjisni edhe një pullë postare.
- Pse, sikur do të bëhet më e lehtë pastaj?!

Medicina preventive

Një i ri i thotë një vajze:
- Doktorët pohojnë se seksi është i mirë për lehtësimin e dhimbjeve tek inflamacioni i nyjave!
- Por, ti nuk ke inflamacion nyjash!
- A nuk paske dëgjuar për medicinën preventive a?!
Si baba, si djali
Flet një çift i ri bashkëshortor:
- Çka mendon, e dashur, si do të jetë djali ynë?
- I njëjtë si ti!
- Si po e di?
- Epo, shikoje, më shumë e do biberonin sesa gjirin!

"Miqtë"

Pas një miqësie shumë të gjatë, një ditë miku e pyet mikun:
- Më thuaj sinqerisht miku im, a ke fjetur ndonjëherë me gruan time?
Ky i hidhëruar mbrohet:
- Çka po të bie në mend o njeri, kurrë nuk e kisha bërë një gjë të tillë!
- Gabon, gabon, miku im. Do të shohësh, e imja është më e mirë se e jotja!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
disa barcoleta:D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Humor-
Kërce tek: