PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Fri Nov 14, 2008 1:08 am

qka mendoni se a ka shoqeri ne mes djalit dhe vajzes....une per veti..them se edhe ka edhe s'kaa ne shumicen e rasteve ajo shenderohet ne dicka tjeter po pres dhe mendimet tuaja.. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Fri Nov 14, 2008 11:36 pm

Une mendoj se jo ndoshta dikur por tash joooooooooo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Fri Nov 14, 2008 11:54 pm

gjithmon do ekzistoje...ne fund te fundit jemi qenje njerzore

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Fri Nov 14, 2008 11:55 pm

Gabim ije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sat Nov 15, 2008 12:41 am

mendoj se ekziston shoqeria ne mes djalit dhe vajzes .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
serial-killer
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 103
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sat Nov 15, 2008 2:08 am

Mendimi im eshte se egziston shoqeri ne mes nje mashkulli dhe nje femre....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sat Nov 15, 2008 9:16 pm

Gressa shkruajti:
Gabim ije

pse gabim...pse te mos ekzistoje?

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Mon Nov 24, 2008 9:31 pm

mundesit jan te pakta, sepse perher kur nje djal dhe nje vajze afrohen shum,shoqrija shendrohet ne dashuri .... :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Mon Nov 24, 2008 10:00 pm

Shum pak,ata munden te jen shok,por jam sigurt qe nga ana e djalit djali mendon me shum se sa shoqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Mon Nov 24, 2008 10:11 pm

Jane gjini e kundert dhe eshte pak problem qe te kete vetem shoqeri,ketyre u thuhet rrall e permall.

_________________
"If you risk maybe you'll lose, but if you don't risk you have lost in any case!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Nov 25, 2008 3:14 pm

nga ana e vajzave ndoshta nga ana e meshkujve se besoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sat Dec 06, 2008 1:50 am

Sbesoj
shoqni ne mendime tjera po
kshtu paster shoqni sbesoj ska
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sun Dec 07, 2008 10:15 pm

ska dhe pik vini kesaj teme,hehhehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sun Dec 07, 2008 10:17 pm

. i vura

nuk egziston
dhe ska kur me egzistuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sun Dec 07, 2008 10:27 pm

edhe une jam me ty thupra por ndonjeri do ti vene presje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sun Dec 07, 2008 10:30 pm

aj qe ka me vu presje,aj ende se ka kuptuar se nuk egziston shoqeria e gjinis te kunder per at
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
girl-loverNumri i postimeve : 328
Age : 27
Vendbanimi : pirok_city
Puna/hobi : ne msn gjith diten
Humor : hahah
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sun Dec 07, 2008 10:31 pm

segziston por falcoxxx si mbushet mendja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Sun Dec 07, 2008 10:32 pm

FaLcOxXx kur do ti mbushet mendja se nuk egziston,at her ne do te flasim per tema tjera do te jemi dikund larg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Dec 09, 2008 12:23 pm

,,,,,,,, d.m.th. ju meshkuj te shkrete skeni shoqe dhe ne qofte se beni ndonje shoqe mendoni se esht per sherr scratch perparoni be pakes Very Happy.... dashuria esht dashuri, shoqeria esht shoqeri

pergjithesisht ekziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre...

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Dec 09, 2008 1:04 pm

FaLcOxXx ti ende jeton em filmat serial qe kshyr dhe sheh se ne evrop egzistojn shoqerija meshkujt dhe femnat,mirpo te vendi ku jeton ti nuk je as kusherit e evropes,dhe dije se aty nuk egziston shoqeria,skemi cka perparojm haver,aj qe ka shoqe,i pari eshte qe shoqen e kshyr per sher naj her,mos me thuaj jo
nese ket e quan ateher shoqeri ateher se kupton fjalen ende

Me repsekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Dec 09, 2008 1:16 pm

Thupra1,
une filmat serial nuk i kam pare, nuk i shikoj dhe nuk do ti shikoj kurre. Une vet kam jetuar jasht Maqedonise per 12 vjet dhe atje ku jetoja (Itali) kishte shoqeri mes nje mashkulli dhe nje femre dhe ishte dicka shum e mire. Ne realitetin tone esht shum rende te ekzistoi nje shoqeri mes nje mashkulli dhe nje femre por nuk mund te mohojm mosekzsistimin e nje mundesie te atille. Un per veti kam shoqeri nga te dyja gjinite, nuk esht problem per mua, tani nese problemi qendron te ata esht tjeter gje.

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Dec 09, 2008 1:34 pm

Ahh pe sheh qe dmth ti ke jetu jasht edhe ke par qe egziston shoqeria
mirpo ne vendin ku jeton tash ti ke shoqeri cdo kush ka,mirpo nuk eshte ashtu si jasht se ketu shoqeria perdoret ne mendime tjera te thella ka sher plot dhe per ket dua te them qe nuk egziston
mendoj se jam i qart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Dec 09, 2008 1:37 pm

po te kuptoj por duhet te ndryshojm

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Dec 09, 2008 1:39 pm

Po duhet te ndryshojm po veq me edhe me ty smundet duhet krejt te ndryshojm
mispo sjemi krejt njejt keshtu qe kemi mbet mbrapa shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   Tue Dec 09, 2008 1:41 pm

1 her do fillojm nga anetaret e forumit qe te ndryshojn pastaj me ndikimin e tyre do bejm qe te ndryshojn ngadal ngadal gjith tjeret Very Happy

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A egziston shoqeria ne mes nje mashkulli dhe nje femre?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Pyetje pa fund-
Kërce tek: