PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Statistikat
Forumi ka 60 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri duli001

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 6798 artikuj v 463 temat
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 17 më Mon Nov 15, 2010 12:18 am
Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Genta majve te Now York-ut
Thu Dec 04, 2008 11:04 pm nga Alketa*


Genta Ismajli ka lansuar ciklin e saj të ri të fotografive që i ka bërë në maje të ndërtesave të New York-ut.
Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismajli ka lansuar një cikël të ri të fotografive të cilat i ka punuar fotografi i njohur Fadil Berisha.

Fotografitë e Gentës janë paraqitur në facebook kurse pritet që ato të pushtojnë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Jolie shtatzene, pergenjeshtrohet lajmi
Mon Dec 01, 2008 6:49 pm nga "El-Pipita"
Jolie shtatzene, pergenjeshtrohet lajmi
Pergenjeshtrohet lajmi per shtatzenine e aktores Angelina Jolie.
Ka qene zedhenesi i saj, Geyer Kosinsky, qe ka deklaruar se Jolie nuk pret femije.

Disa
dite me pare revista “In Touch” publikoi lajmin se 33 vjecarja ishte


[ Më shumë ]
Komentet: 0
DiCaprio nxjerr ne shitje shtepine ne Malibu
Mon Dec 01, 2008 6:45 pm nga "El-Pipita"
DiCaprio nxjerr ne shitje shtepine ne Malibu
Leonardo DiCaprio ka nxjerre ne shitje shtepine e tij ne Malibu, duke e vleresuar ate 9 milione dollare.
Sipas
“Los Angeles Times”, shtepia permban dy dhoma gjumi, dy banja te medha,
nje ambient me vete per miqte, te …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Hilton: Nuk dua te dashur tjeter
Mon Dec 01, 2008 6:44 pm nga "El-Pipita"
Hilton: Nuk dua te dashur tjeter
Paris Hilton nuk eshte ne gjendje te shikoje asnje mashkull tjeter, pasi nuk e ka marre ende veten nga ndarja me Benju Madden.
Cifti
u nda dy jave me pare, pas nje lidhjeje nentemujore. Trashegimtarja
Hilton ka thene se nuk deshiron nje te …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Britney Spears dhe Obama, me te klikuarit e Yahoo
Mon Dec 01, 2008 6:44 pm nga "El-Pipita"
Britney Spears dhe Obama, me te klikuarit e Yahoo
Fitorja
presidenciale e Barack Obama ishte historia me e klikuar ne faqen e
Yahoo-se ne internet, por emri Britney Spears ishte me i kerkuari.

Ne
toplisten e 10 emrave me popullore, Spears, me e perfolura ne 7 nga
tete …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Naomi Campbell do te martohet
Thu Nov 27, 2008 7:09 pm nga "El-Pipita"
Naomi Campbell do te martohet
Ndoshta
edhe diteve te beqarise se Naomi Campbell po u vjen fundi. Per panteren
e zeze mund te kete ardhur momenti i marteses me te dashurin Vladislav
Dororin.

Sipas thashethemeve, Naomi ka
zgjedhur stilistet Dolce & Gabbana per fustanin e …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Demi Moore, ne premieren e “Flawless” ne Londer
Thu Nov 27, 2008 7:09 pm nga "El-Pipita"
Demi Moore, ne premieren e “Flawless” ne Londer
Aktorja hollivudiane Demi Moore dhe bashkeshorti Ashton Kutcher, moren pjese ne Londer ne premieren e filmit te saj, “Flawless”.
46- vjecarja Moore u shpreh se interpretimi i nje biznesmeneje te madhe ne moshe, ishte …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Spears zgjedh Londren per koncertet europiane
Thu Nov 27, 2008 7:08 pm nga "El-Pipita"
Spears zgjedh Londren per koncertet europiane
Britney
Spears ka konfirmuar 3 dhe 4 qershorin si datat kur do te zhvilloje dy
koncerte ne 02 Arena ne Londer, qe jane edhe shfaqjet e vetme te saj ne
Europe, pjese e turneut boteror.

Biletat
do te dalin ne shitje ne 5 …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Juliette Binoche cel ekspozite pikture ne France
Tue Nov 25, 2008 1:45 am nga "El-Pipita"
Juliette Binoche cel ekspozite pikture ne France
Pasioni
i dyte i saj eshte piktura. Pasi jemi mesuar ta shohim ne ekran permes
shume roleve, aktorja Juliette Binoche ka shfaqur nje tjeter ane.

Qe
nga dita e neserme ne kryeqytetin francez do te shfaqet ekspozita me


[ Më shumë ]
Komentet: 0