PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Parashikuesi i motit i propozon te dashures nga televizori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Parashikuesi i motit i propozon te dashures nga televizori   Fri Nov 14, 2008 11:59 pm

Një parashikues moti habiti të dashurën kur doli në transmetimin e mëngjesit pas lajmeve dhe i propozoi të dashurës drejtpërsëdrejti. Prezantuesja e stacionit të Teksasit “KAMC”, Emily Leonard, pa të dashurin, Matt Laubhan, një meteorolog në stacionin rival “KLBK”, në televizor duke folur ca fjalë të çuditshme. Ai tha se po ndërprisnin buletinin sportiv për “lajme të freskëta”, raporton “Daily Telegraph”.

Ai përmendi zonjushën Leonard si “vajzën më të ëmbël, më çapkëne, më të çmendur që shikoni çdo mëngjes në televizor”, por edhe “dashurinë e jetës sime”. Zonjusha Leonard pranoi se po dridhej, më pas bërtiti “po” disa herë para se i dashuri t’i vinte unazën në gisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Parashikuesi i motit i propozon te dashures nga televizori   Sun Nov 16, 2008 5:26 pm

menyre vertet origjinale per te propozuar

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Gressa
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 416
Age : 27
Vendbanimi : Tetove
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Parashikuesi i motit i propozon te dashures nga televizori   Thu Nov 20, 2008 12:25 am

Kit mend ai djali ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Parashikuesi i motit i propozon te dashures nga televizori   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Parashikuesi i motit i propozon te dashures nga televizori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Kuriozitete-
Kërce tek: