PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 AKREPI (24/10 - 22/11)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: AKREPI (24/10 - 22/11)   Mon Nov 17, 2008 2:48 am

TË PËRGJITHSHME
Me hapësira pasioni parashikohet të jetë ky vit për ju, dhemshuria dhe emocioni sensibël do ju ndikojë që të ndihmoni persona të tjerë në familje,shoqëri apo anën profesionale.Përpiqeni që të përfshiheni rrënjësisht me shumë inteligjencë në bisedat direkte që ju paraqiten me persona të ndryshëm. Ju keni një forcë që ia dhuroni vetes shpirtërisht, ku me shumë filozofi arrini të eksploroni konceptet private të personave të tjerë. Do jeni shumë të interesuar t’i parashtroni idetë, dhe kjo do ju ndihmojë për krijimin e një situate të paqartësuar të punës tuja reale. Dëshira për të qënë të fortë dhe të sigurt do ju pushtojë për të qënë në kualitetin e duhur të anës materiale, dhe si të bëni më shumë para. Ëndrra juaj për krijimin sa më prefekt të shtëpisë tuaj do bëhet realitet duke marrë miratimin pozitiv të projektbanesës tuaj. Optimizmi që keni brënda vetes do jetë me burime përfituese. Gjithashtu dhe optimizmi që keni drejtim mardhënies tuaj bashkëshortore do ju bëjë të planifikoni udhëtime ekzotike të dëshiruara.KARRIERA
Ky vit duket se do të sjellë vizione të qarta për sa i përket punës tuaj. Do të ndiheni me fat që keni një profesion nga i cili ndiheni të kënaqur jo vetëm financiarisht, por edhe moralisht. Për ata që janë në kërkim të një pune, duket se yjet do të shtrijnë dorën drejt jush, mbas marsit. Periudha e verës do t’ju motivojë prë të gjetur mundësi më të mira pune dhe sidomos njohje të reja. Mos u trembni nga një vështirësi profesionale, gjatë mesit të vitit. Shum ë shpejt gjithçka do të marrë formën e duhur dhe do të rrisë të ardhurat tuaja.Do të jetë e rëndësishme për ju të qëndroni në anën e më të fortit kur bëhet fjalë për një sipërmarrje të rëndësishme. Aftësitë tuaja jo vetëm profesionale, por edhe aktoriale duket se do t’ju ndohmojnë mjaft gjatë këtij viti. Do të kuptoni me lehtësi kur diçka nuk rezulton e susksesshme në punën tuaj apo kur dikush kërkon t’ju manipulojë. Tërhiquni menjëherë!DASHURIA
Do të përjetoni gjatë pjesës së parë të vitit një dashuri të fortë romantike, edhe pse ende nuk ndiheni të sigurt për atë. Vini në përparësi të gjitha aftësitë tuaja, për të bërë për vete një person edhe do t’ju duket disi i vështirë apo një karakter i papërshtatshëm për ju. Për ata që kanë një lidhje të qëndrushme, do të jetë muaji shtator periudha më e suksesshme gjatë të cilës do të vendosni për të bërë një ndryshim.Edhe pse gjatë periudhës së verës do të ndjenjat do të vijnë të forta tek ju, ende nuk jeni të pregatitur për të pranuar propozimin e një personi, të cilin e keni konsideruar deri më sot si mikun tuaj më të mirë. Finesa dhe elegance do të jenë pika juaj më e fortë për të rifituar zemrën e një personi që e keni humbur prej disa kohësh. Megjithatë, yjet gjatë periudhës ës dimrit ju këshillojnë të jeni më të matur dhe të vëmendshëm. Ju e dini se ç’farë doni të arrini dhe kjo është mjaft e rëndësishme. Mos mbani sekrete në lidhjen tuaj, pasi kjo do të sjellë vetëm probleme dhe vështirësi sentimentale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
AKREPI (24/10 - 22/11)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi vjetor 2008-
Kërce tek: