PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lO$eR

avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 100
Puna/hobi : Futbolli
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Mon Nov 17, 2008 11:08 pm

tema eshte e qarte ...........
nese e pelqen pse ?
nese nuk e pelqen pse?psh. un e pelqej sepse mendoj per shum gjera te paqarta..... Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Mon Nov 17, 2008 11:10 pm

ndonjeher e pelqej sepse ne vetmi gjej kohe per te menduar

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Mon Nov 17, 2008 11:15 pm

kaniher poo se vetmia me ngushllon
dhe mundi me maren ndonje vendim
shume me rendesi dhe per kete e pelqej vetmin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Tue Nov 18, 2008 1:08 am

po ne shume raste po e pelqej shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Fri Dec 05, 2008 1:43 am

op kam postu niher dhe kam then qe me pelqen vetemiaa...sidomos kohet e fundite shuuummmeeee dua te rri vetem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Fri Dec 05, 2008 10:08 pm

Mik te ngusht kam vetmin
me pelqen shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WhIsKeY

avatar

Numri i postimeve : 141
Age : 26
Vendbanimi : Dihet mo pi PIROKI...
Puna/hobi : I diplomum i papun...
Humor : WhIsKeY iS hErE jUsT fOr YoU!
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Fri Dec 05, 2008 10:51 pm

se di ju lart si e boni ket se une per vete frajgem te raj vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Sun Dec 07, 2008 7:43 pm

Shum e pelqej vetmin,gjithmon vet jetoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Fri Dec 12, 2008 4:30 am

po ndonjeher po e pelqej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Fri Dec 12, 2008 11:30 am

Po Gjithmon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Fri Dec 12, 2008 12:06 pm

ne ne vetmi mun te relaksohemi me veten dhe ne vetmi gjejm me shum hapsire per te menduar...por vetmia e tepert te ben edhe budalla

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
thupra1

avatar

Numri i postimeve : 688
Age : 68
Vendbanimi : Gjithkund
Puna/hobi : D S P
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Fri Dec 12, 2008 6:47 pm

Po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   Sun Jan 04, 2009 10:33 pm

po ndonjeher e pelqej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [b]A e pelqeni vetmin ???[/b]   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[b]A e pelqeni vetmin ???[/b]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Tetova- Caffe-
Kërce tek: