PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Britney:Jeta ime e re,me keq se burgu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Britney:Jeta ime e re,me keq se burgu   Wed Nov 19, 2008 3:44 pmBritney Spears ka bere nje deklarate shokuese, ndersa ka pohuar se jeta e saj e re eshte me keq se burgu.

26- vjecarja nuk po mund te pershtatet me stilin e ri te kontrolluar te jeteses, pas ngjarjeve qe nisen me qethjen e kokes dhe pasuan me renie te njepasnjeshme.

Ne nje dokumentar ajo ka treguar mes loteve se ne jeten e saj nuk ka pasion apo gezim. “Kam disa dite te mira, pastaj vijne te keqijat. Edhe kur je ne burg mendon se do vije dita qe do te dalesh nje dite. Por ne kete situate ku jam, duket se s’do te mbaroje kurre”, ka thene kengetarja.

Britney mendon se ende po pa paguan per zhgenjimin qe percolli tek publiku me qethjen e kokes dhe humbjen e kujdestarise se dy djemve.

“I kam gjerat me shume se c’duhet nen kontroll. Nese s’do isha e kufizuar do ndihesha e cliruar. Duket sikur me degjojne, por ne fakt nuk eshte keshtu. Nese ben dicka te gabuar ne punen tende, mund te ecesh perpara, por mua me duhet ta paguaj per nje kohe te gjate. Nuk kam dashur te jem e burgosur, por e lire”, thote kengetarja/shqipmedia/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Britney:Jeta ime e re,me keq se burgu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: