PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Fjal te urrta moderne

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Fjal te urrta moderne   Thu Nov 13, 2008 10:53 pm

Fshati qe duket,ka drita !

Fshati qe duket ,Sdo autobus.

Duaje atdheun si Donika Skenderbeun

Burri qe eshte Burre ben Nje liter Sh..rre.

I jep doren te merr oren.

Qyli eshte nena e te gjithe te keqijave,por..si nene ajo duhet respektuar.

Shoku i mire njihet nga leket.

Qente le te lehin,Ti futja vrapit.

Mendja e shendoshe do koke te madhe.

Delja qe ndahet nga kopeja eshte individualiste

Delja qe ndahet nga kopeja e perdhunon Bariu.

Njeriu qe vetem per vete punon,Punon nje muaj dhe ben 10 Milion.

Nuk eshte rroba qe ben priftin,por eshte prifti qe ben cunat e lagjes.

Ku te duket Balta me e embel se Mjalta?Ne cmendine.

Kalit te falur nuk i shikohet deshmia e penalitetit.

Punen e sotme Dergoja stafit per neser.

Ne rrezik e ne nevoje,secile ne hesap te vet.

Buke,Kripe e zemer ! Benz redBull e Femer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fjal te urrta moderne   Fri Nov 14, 2008 12:22 am

moj shkatrruse pi ku i more kta... scratch jocolor jocolor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
anacondaNumri i postimeve : 9
Age : 25
Registration date : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fjal te urrta moderne   Sun Nov 23, 2008 9:44 pm

krejt tmira por aty ku bariu perdhunon delen nuk me pelqeu!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fjal te urrta moderne   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fjal te urrta moderne
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Humor-
Kërce tek: