PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Akuzohet per sulm me leter higjienike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alketa*
Admin
avatar

Numri i postimeve : 1258
Puna/hobi : me shkatru:P
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Akuzohet per sulm me leter higjienike   Fri Nov 14, 2008 11:56 pm

Një person në Nju Jork akuzohet për sulm shtëpiak, pasi goditi të dashurën në sy me një rul letre higjienike. Richard Bigonzi, 38-vjeçar pranoi se sulmoi Marit Ekeland, 62-vjeçare me letër higjienike në apartamentin që ndajnë. “Ajo ishte e dehur”, thotë Bigonzi për policinë. “Ia hodha verën jashtë dritares”, shton ai. Ekeland thotë se Bigonzi kërkon vetëm paratë e saj. “Unë jam vendi ku gjen paratë”, thotë ajo. “Nuk kam fëmijë dhe ai do të trashëgojë pasurinë time”, shton ajo. Sido që të jetë e vërteta, Richard Bigonzi u arrestua menjëherë dhe rrezikon burgun edhe për një top me letër higjienike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Akuzohet per sulm me leter higjienike   Sun Nov 16, 2008 5:30 pm

hahhaa....ktu per vrasje nuk tshtejn burg...lene mo per leter higjenike

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
 
Akuzohet per sulm me leter higjienike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Kuriozitete-
Kërce tek: