PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Jolie: Do shpenzoj me shume kohe me familjen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 30
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Jolie: Do shpenzoj me shume kohe me familjen   Sat Nov 15, 2008 3:53 amAktorja Angelina Jolie deklaroi per BBC se ka ne plan te lere menjane kinemane per te shpenzuar me shume kohe me familjen.
"Nuk
kam ne plan te luaj ne filma per nje kohe te gjate. Jam gati te bej
disa gjera tani dhe pastaj te terhiqem per te qene gjyshe nje dite”,
tha Jolie. Aktorja dhe partneri Brad Pitt kane se bashku tre femije
biologjike dhe tre te adoptuar.

Ajo ka treguar se pas xhirimeve
te nje filmi te ri ne muajin shkurt, do te beje nje pauze per nje vit
tjeter. "Do te bej pushim nje here ne cdo tre vjet per te qene me shume
ne shtepi”, tha ajo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
 
Jolie: Do shpenzoj me shume kohe me familjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Te rejat :: Te rejat-
Kërce tek: