PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Lige e Pare

Shko poshtë 

Cila prej ketyre skuadrave mendoni se do te shpallet kampion.
1.Kf.Renova
83%
 83% [ 5 ]
2.Kf.Milano
17%
 17% [ 1 ]
3.Makedonija Gj.P
0%
 0% [ 0 ]
4.Vardar
0%
 0% [ 0 ]
5.Rabotnicki
0%
 0% [ 0 ]
6.Tjeter dhe tregoni emrin e skuadres.
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Lige e Pare   Thu Nov 13, 2008 2:14 am

Ketu mund te publikoni xhdo lajm,ndeshjet,tabelat xhdo gje qe ka te beje me ligen e pare te Maqedonis ssidomos me 2 skuadrat shqiptare te cilet jane ne gare per kreun e tabeles Renova(Xhepcisht) dhe Milano(Kumanov).

Diskutime te kendeshme dhe ngelim me shpres se nje dite edhe ate shum shpejt do te del kampion njera skuadeer shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Black_Mamba
Admin
avatar

Numri i postimeve : 100
Age : 31
Vendbanimi : Tetova
Puna/hobi : Nothing
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lige e Pare   Thu Nov 13, 2008 3:12 am

Tabela.

1.Makedonija Gj.P 25
2.Milano 23
3.Renova 22
4.Vardar 21
5.Rabotnicki 16
6.Pobeda 14
7.Pelister 11
8.Horizont Turnov 11
9.Sileks 10
10.Metalurg 10
11.Napredok 10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Lige e Pare   Fri Nov 14, 2008 2:46 am

shpresojm qe milanto te fitoje

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
B3sY

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 29
Vendbanimi : Ilirida
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lige e Pare   Sun Nov 16, 2008 3:21 am

Kta nuk votoj hic se ekip shkijesh do bohet kampion, che nuk vutoj mos me thuni shpiun, a vjetin qeter shapion dihet kush do jese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaLcOxXx
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1522
Age : 107
Vendbanimi : kudo dhe kurdo ne cdo kohe
Puna/hobi : to do nothing it's something
Humor : shes sporia n'korzo...hahah
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Lige e Pare   Sun Nov 16, 2008 5:56 pm

kit e dim o besy se vitin tjeter do behet shkendija sepse do hipe ne ligen e pare me ata austriaket...
Forza Shkendijaaaaa

_________________
SHES SPORIA neper KORZO HAHAMos shkoni ne spitalin e Tetoves, me vdek mundeni edhe te shpija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/sokol2103
"El-Pipita"
Admin
avatar

Numri i postimeve : 319
Age : 31
Vendbanimi : Diku larg
Puna/hobi : Cst
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Lige e Pare   Sat Nov 22, 2008 1:13 am

hmmm pak si problem se ju renoven sot e 500 vjet sen e mundni Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://tetovaforum.1talk.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lige e Pare   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lige e Pare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: SPORTI :: Sporti Vendor-
Kërce tek: