PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Gaforja- Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Gaforja- Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:45 am

Kujdes! Ky muaj ka per te qene shum i trubullt. Mund te kete sharlatan,
duke pritur tju mashtrojne. Mos ju pergjigjuni gjeagjezave por
shenojini per me vone. Nga data 5 do te keni hyre ne nje faze te re, ku
yjet do te sjellin bukuri dhe iluzjon ne ditet tuaja. Shruaj nje leter
dashurie (me boje te purpurt mbase?) dhe dergoje edhe nese mendon se
nuk duhet ta beshe. Nga data 9 keni per te pasur dike qe do te kerkoje
te lidhet me ju mase jo personi qe i shkruajtet letren por crendesi ka.
Kjo mund te jete gjeja e duhur ne kohen e duhur. Nese do maresh ndonje
veprim nga data 13 analizoi mire gjrat pastaje vepro. Nga fundi muajit
vishumi bukur dhe kaloni nje mbremje ne ndonje restorant te kendshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gaforja- Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: