PortaliForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi
Tema Fundit
» Viagra Generico. viagra generico differenza
Thu Aug 04, 2011 4:31 pm nga Vizitor

» hot teen sex web cam
Thu Aug 04, 2011 9:26 am nga Vizitor

» Viagra Generico. da mulher viagra generico
Thu Aug 04, 2011 8:25 am nga Vizitor

» what is the benefit of fish oil
Thu Aug 04, 2011 7:30 am nga Vizitor

» Comprare Viagra. viagra generico rivenditori
Thu Aug 04, 2011 3:44 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper lift Blu glimmer DVD movies exchange for iPad
Wed Aug 03, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Прикольные форумы
Wed Aug 03, 2011 2:17 pm nga Vizitor

» Large families and animals keep allergies at bay
Wed Aug 03, 2011 11:47 am nga Vizitor

» A useful tip
Wed Aug 03, 2011 5:06 am nga Vizitor

Top posters
FaLcOxXx (1522)
 
Alketa* (1258)
 
Aηι∂α (807)
 
thupra1 (688)
 
lO$eR (530)
 
Gressa (416)
 
*Zero Hour* (398)
 
girl-lover (328)
 
"El-Pipita" (319)
 
WhIsKeY (141)
 
Social bookmarking

Share | 
 

 Peshqit-Dhjetor 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Aηι∂α
Admin
avatar

Numri i postimeve : 807
Age : 27
Vendbanimi : N\'hanë :P
Registration date : 11/11/2008

MesazhTitulli: Peshqit-Dhjetor 2008   Sat Dec 06, 2008 2:35 am

Gjate ketije muaji keni per te qene pake si Dr. Jekyll dhe Mr. Hyde.
Keni per ta gjetur veten duke bere here gera te mira per arsje te mira
dhe me pas papritur duke bere te kunderten. 3 ditet e para te muajit
kane per tju getur si Mr, Hyde (i keqi). Mos ndermerni asnje blerje te
madhe sado e mire qe tju duket si ide. Nga data 4 dhe pese Dr. Kelli do
te jete ne kontroll -- ju do te ndiheni mire, do te dukeni mire dhe
duhet ti ndiqni impulset tuaja. Kini kujdes data 6 dhe 7 sdo te jene te
sigurta, mos planifikoni gjera te mbedha, ose te beni manovra te
papritura. Mesi i muajit do te jete nje kohe per shoqerime, por
sigurohuni qe te mos te beheni te mbisigurt. Diplomacia mund te coje
drejt nje romance te re sidomos nga data 13 deri ne 15. Kini kujdes nga
data 18 ose 19 xhelozia dhe dashuria skane per te bere nje kokteil te
mire. Ne fund te muajit thuajini miqeve tuaj se sa gallate ka qene ky
muaj dhe beni plane per muajin tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Peshqit-Dhjetor 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Tetova Forum :: Tema të lira :: Diskutime Shoqërore :: Horoskopi :: Horoskopi Mujor-
Kërce tek: